Vážení zákazníci, prohlášení přepravní společnosti DPD (dříve GEIS Parcel CZ)

Věnujte prosím pozornost aktuální situaci ohledně doručování tuzemských zásilek v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru způsobujícího onemocnění COVID-19.

Okamžitým opatřením pro snížení rizika přenosu viru je okamžitý zákaz hotovostních transakcí. Veškeré zásilky na dobírku je tak možné s okamžitou platností hradit pouze platební kartou.

Prohlášení společnosti JET Production s.r.o. provozující eshop 24hodinovka.cz

Z výše uvedených důvodů:

Prosíme naše zákazníky, aby při objednávce, kdy budou chtít využít zaslání dopravy přepravcem GEIS nyní DPD, aby prováděli platbu buď bankovním převodem (dnes jsou platby na účet připsány během pár minut), nebo platbu přes platební bránu COMGATE (platební karty VISA Card, MasterCard, online bankovnictví atd.)

Platba na dobírku u dopravce GEIS/DPD není momentálně možná!!

U dopravy po Praze kurýrem 24hodinovka a osobního odběru na prodejně Uzbecká 1, Praha 10 je možná platba v hotovosti, ale přesto zvažte i tak, platbu na bankovní účet nebo přes platební bránu COMGATE.

Budeme Vám velice vděční, že myslíte na naše zdraví, zdraví našich blízkých, a že nám, společně s Vámi pomůžete překonat nelehké chvíle v této situaci, která momentálně panuje všude okolo nás a která nemá obdoby.

Děkujeme za celý kolektiv 24hodinovky.

Zavřít

Kategorie

Informace

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->

Výrobci

Nejprodávanější produkty

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.

Jsme malá česká rodinná firma, která má ráda zvířátka, protože nám přinášejí radost a pohodu v našich uspěchaných životech. Všichni známe ten pocit, kdy přijdeme domu a bez okolků se na nás vrhnou naši chlupatí mazlíčci s nefalšovanou radostí v očích. Radostí skákají, štěkají, běhají, a jinak nám projevují svou přízeň. Vždy nás pobaví a na chvíli zapomeneme na denní starosti. Jsou s námi 24 hodin denně, prožívají s námi vše dobré i špatné, vytuší kdy jsme smutní, a kdy potřebujeme, abychom je mohli podrbat, pohladit. Všichni u nás ve 24hodinovce máme pejsky a kočičky, proto známe jejich potřeby, nálady, chutě....Jsme rádi, že můžeme přispět něčím ke zlepšení jejich životů, dělat je šťastnými a dopřát jim radosti v jejich psím a kočičím světě.


Follow us on Facebook