Vážení zákazníci, prohlášení přepravní společnosti DPD (dříve GEIS Parcel CZ)

Věnujte prosím pozornost aktuální situaci ohledně doručování tuzemských zásilek v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru způsobujícího onemocnění COVID-19.

Okamžitým opatřením pro snížení rizika přenosu viru je okamžitý zákaz hotovostních transakcí. Veškeré zásilky na dobírku je tak možné s okamžitou platností hradit pouze platební kartou.

Prohlášení společnosti JET Production s.r.o. provozující eshop 24hodinovka.cz

Z výše uvedených důvodů:

Prosíme naše zákazníky, aby při objednávce, kdy budou chtít využít zaslání dopravy přepravcem GEIS nyní DPD, aby prováděli platbu buď bankovním převodem (dnes jsou platby na účet připsány během pár minut), nebo platbu přes platební bránu COMGATE (platební karty VISA Card, MasterCard, online bankovnictví atd.)

Platba na dobírku u dopravce GEIS/DPD není momentálně možná!!

U dopravy po Praze kurýrem 24hodinovka a osobního odběru na prodejně Uzbecká 1, Praha 10 je možná platba v hotovosti, ale přesto zvažte i tak, platbu na bankovní účet nebo přes platební bránu COMGATE.

Budeme Vám velice vděční, že myslíte na naše zdraví, zdraví našich blízkých, a že nám, společně s Vámi pomůžete překonat nelehké chvíle v této situaci, která momentálně panuje všude okolo nás a která nemá obdoby.

Děkujeme za celý kolektiv 24hodinovky.

Zavřít

Nuova Fattoria

Informace

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Nuova Fattoria

Krmivo Nuova Fattoria je specifické zejména svou výjimečnou chutí, která zláká prakticky každého psa. Je to jistě způsobeno i tím, že veškeré použité suroviny jsou v potravinářské kvalitě. Navíc svou recepturou, kdy téměř 90% bílkovin je živočišného původu (z moučky z čisté svaloviny - vepřové, kuřecí, nově i rybí), respektuje potřeby psa jako m...

Krmivo Nuova Fattoria je specifické zejména svou výjimečnou chutí, která zláká prakticky každého psa. Je to jistě způsobeno i tím, že veškeré použité suroviny jsou v potravinářské kvalitě. Navíc svou recepturou, kdy téměř 90% bílkovin je živočišného původu (z moučky z čisté svaloviny - vepřové, kuřecí, nově i rybí), respektuje potřeby psa jako masožravce.

To podtrhuje i fakt, že neobsahuje žádné nekvalitní zdroje živočišných proteinů ve formě vedlejších rostlinných ani živočišných produktů, ani žádné rostlinné oleje, barviva, zchutňovadla či sóju. Celkově je receptura krmiva Nuova Fattoria velmi prostá, což v praxi výborně funguje. Velikost a křupavost granulí vyhovuje psům všech velikostí.

Kukuřice je základní složkou krmiv Nuova Fattoria. Je to specifická vysoce energetická obilnina, bohatá na škrob a sacharidy. Obsahuje komplex vitaminů skupiny B, vitaminu A, minerální soli (sodík, draslík, vápník, fosfor a hořčík) a zároveň má příznivě velmi nízký obsah tuku.

Vědecký anglický název pro kukuřici je „ Zea mais“. Toto slovo pochází z řeckých slov „Zao mayze“, což lze přeložit jako chléb života. Masová moučka ze svaloviny Masová moučka je sušený produkt s vysokým obsahem kvalitních bílkovin a minimálním obsahem tuků.

Moučka použitá v krmivu Nuova Fattoria neobsahuje žádné vedlejší produkty jako jsou kůže, kosti, vnitřnosti atd. - jedná se o vysoce kvalitní suchý prášek vyrobený z masové svaloviny. Díky tomuto faktu, moučka již na první pohled dobře vypadá a příjemně voní. Maso se v krmivu používá v sušené formě pro lepší promíchání při výrobě krmiva a dosažení vyššího obsahu živočišných proteinů.

Masová moučka je pod důkladnou hygienickou kontrolou, jejímž cílem je zajistit co nejvyšší kvalitu krmiva. Sádlo Sádlo je vysoce chutnou surovinou s vynikajícími nutričními vlastnostmi.

Nejdůležitější vlastností sádla je jeho pro psy lahodná specifická chuť a vysoká energetická hodnota. Proto krmivo Nuova Fattoria psi tak milují a je také velmi vhodné pro psy lovecké a pracovní, u kterých je kladen důraz na kvalitní výživu pokrývající vysoké požadavky na přísun energie. Krmivo Nuova Fattoria obsahuje až 4,850 kcal/kg.

Kukuřičný lepek je komplexní protein tvořený z gluteninu a gliadinu.

Jeho bílkoviny jsou nezbytné pro kvalitní růst a fungování veškerých psích buněk po celou dobu jejich života.   Vitamíny Vitamíny nepatří mezi vyživující složky, ale plní v organismu psa důležitou energetickou a antioxidační funkci.

Jsou důležité pro růst, zdraví kostí a zubů a správnou funkci nervového a imunitního systému.

Zobrazit

Nuova Fattoria Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Follow us on Facebook