Vážení zákazníci, prohlášení přepravní společnosti DPD (dříve GEIS Parcel CZ)

Věnujte prosím pozornost aktuální situaci ohledně doručování tuzemských zásilek v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru způsobujícího onemocnění COVID-19.

Okamžitým opatřením pro snížení rizika přenosu viru je okamžitý zákaz hotovostních transakcí. Veškeré zásilky na dobírku je tak možné s okamžitou platností hradit pouze platební kartou.

Prohlášení společnosti JET Production s.r.o. provozující eshop 24hodinovka.cz

Z výše uvedených důvodů:

Prosíme naše zákazníky, aby při objednávce, kdy budou chtít využít zaslání dopravy přepravcem GEIS nyní DPD, aby prováděli platbu buď bankovním převodem (dnes jsou platby na účet připsány během pár minut), nebo platbu přes platební bránu COMGATE (platební karty VISA Card, MasterCard, online bankovnictví atd.)

Platba na dobírku u dopravce GEIS/DPD není momentálně možná!!

U dopravy po Praze kurýrem 24hodinovka a osobního odběru na prodejně Uzbecká 1, Praha 10 je možná platba v hotovosti, ale přesto zvažte i tak, platbu na bankovní účet nebo přes platební bránu COMGATE.

Budeme Vám velice vděční, že myslíte na naše zdraví, zdraví našich blízkých, a že nám, společně s Vámi pomůžete překonat nelehké chvíle v této situaci, která momentálně panuje všude okolo nás a která nemá obdoby.

Děkujeme za celý kolektiv 24hodinovky.

Zavřít

Marp

Informace

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Marp

Marp think natural jsou nejnovější krmiva, která jsou vyrobena podle nejnovějších trendů a poznatků o potřebách a výživě psů. Je vyrobeno s ohledem na Vaše pejsky, kteří chtějí prožít plnohodnotný život po Vašem boku.

V krmivech Marp think naturaljsou použity jen špičkové suroviny, bez alergenů, soli, chemických konzervantů.

Krmiva Marp jsou...

Marp think natural jsou nejnovější krmiva, která jsou vyrobena podle nejnovějších trendů a poznatků o potřebách a výživě psů. Je vyrobeno s ohledem na Vaše pejsky, kteří chtějí prožít plnohodnotný život po Vašem boku.

V krmivech Marp think naturaljsou použity jen špičkové suroviny, bez alergenů, soli, chemických konzervantů.

Krmiva Marp jsou ve dvou řadách - Superprémiová a Holistická. Je kladen velký důraz na chutnost krmiv. Všechna krmiva jsou hypoalergenní, tudíž jsou vhodná i pro pejsky s alergiemi nebo zažíváním.

Marp think holistic - výživa bez kompromisů Holistická řada Marp think holistic obsahuje receptury, které splňují maximální požadavky na špičkové složení. Vysoký obsah masa a receptury bez obilovin tvoří základ  receptur.

Dle holistické tradice naleznete v našich recepturách dlouhou řadu bylinek, které mají pozitivní vliv na celý organismus. Na této tradici je postavena naše holistická řada - princip holistické výživy je takový, že všechny suroviny v krmivu musejí mít pozitivní vliv na organismus psa. Jinými slovy, použitím vhodných surovin je nutné předcházet budoucím zdravotním komplikacím - prevence je lepší než péče. Z tohoto pohledu na holistickou výživu jsou receptury skutečně tradiční.

Krmiva Marp se svým složením přibližují přirozené stravě psovitých šelem v přírodě. V holistické řadě naleznete v průměru 80% bílkovin ze živočišných zdrojů. To je základem perfektního osvalení psa.

Důvody proč zkusit krmivo Marp think holistic: prvotřídní suroviny (ve stejné kvalitě, jako je pro lidskou spotřebu), vysoký obsah masa a receptury bez obilovin tradiční holistické receptury s vysokým obsahem bylin, jednodruhové receptury vhodné i pro psy s potravními alergiemi podpora pro zdravou kůži a špičkovou kvalitu srsti vysoká chutnost a stravitelnost našich receptur, neobsahuje chemické konzervanty, dochucovadla, kukuřici, pšenici a další nevhodné nebo nebezpečné suroviny Marp think natural - superprémiové krmivo Naturální řada Marp think natural je připravena se dvěma hlavními cíly.

Prvním je použití špičkových surovin. Druhým cílem je maximální funkčnost receptur díky použití omezeného množství surovin. Jeden hlavní zdroj bílkovin, jeden hlavní zdroj uhlohydrátů. Jsme přesvědčeni, že méně surovin znamená více výživy. Receptury se hodí pro zdravé psy, stejně tak jako pro psy s alergiemi nebo citlivým zažíváním.

Marp natural zklidní zažívání vašeho psa, zajistí zdravou kůži a zářivou srst a optimální osvalení. Velký důraz je kladen na vysokou chutnost našich receptur.

Pouze krmivo, které psovi chutná, může být funkční. Důvody proč zkusit Marp think natural špičkové suroviny, hypoalergenní receptury vhodné i pro alergiky a citlivé psy, vysoká chutnost a stravitelnost zklidnění zažívání, zdravá kůže, lesklá srst a perfektní osvalení jeden hlavní zdroj bílkovin, absence levných surovin jako je pšenice, kukuřice nebo soja bez chemických konzerventů, dochucovadel a nebo barviv.  

Zobrazit

Marp Počet produktů: 21

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 21 položek

Follow us on Facebook