Vážení zákazníci, prohlášení přepravní společnosti DPD (dříve GEIS Parcel CZ)

Věnujte prosím pozornost aktuální situaci ohledně doručování tuzemských zásilek v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru způsobujícího onemocnění COVID-19.

Okamžitým opatřením pro snížení rizika přenosu viru je okamžitý zákaz hotovostních transakcí. Veškeré zásilky na dobírku je tak možné s okamžitou platností hradit pouze platební kartou.

Prohlášení společnosti JET Production s.r.o. provozující eshop 24hodinovka.cz

Z výše uvedených důvodů:

Prosíme naše zákazníky, aby při objednávce, kdy budou chtít využít zaslání dopravy přepravcem GEIS nyní DPD, aby prováděli platbu buď bankovním převodem (dnes jsou platby na účet připsány během pár minut), nebo platbu přes platební bránu COMGATE (platební karty VISA Card, MasterCard, online bankovnictví atd.)

Platba na dobírku u dopravce GEIS/DPD není momentálně možná!!

U dopravy po Praze kurýrem 24hodinovka a osobního odběru na prodejně Uzbecká 1, Praha 10 je možná platba v hotovosti, ale přesto zvažte i tak, platbu na bankovní účet nebo přes platební bránu COMGATE.

Budeme Vám velice vděční, že myslíte na naše zdraví, zdraví našich blízkých, a že nám, společně s Vámi pomůžete překonat nelehké chvíle v této situaci, která momentálně panuje všude okolo nás a která nemá obdoby.

Děkujeme za celý kolektiv 24hodinovky.

Zavřít

Acana

Informace

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Acana
VE SVÉ NEKONEČNÉ MOUDROSTI MATKA PŘÍRODA DOKONALE PŘIZPŮSOBILA VÝŽIVOVÉ SLOŽKY V RYBÁCH, PTACTVU A ZVĚŘI VÝŽIVOVÝM POTŘEBÁM KOČEK. V přírodě získávají divoké kočky potřebné živiny díky konzumaci celé kořisti – svalovina jim dodává proteiny a tuky, orgány, jako jsou játra a dršťky, dodávají vitamíny a minerály, kosti a chrupavky dodávají přirozen...
VE SVÉ NEKONEČNÉ MOUDROSTI MATKA PŘÍRODA DOKONALE PŘIZPŮSOBILA VÝŽIVOVÉ SLOŽKY V RYBÁCH, PTACTVU A ZVĚŘI VÝŽIVOVÝM POTŘEBÁM KOČEK. V přírodě získávají divoké kočky potřebné živiny díky konzumaci celé kořisti – svalovina jim dodává proteiny a tuky, orgány, jako jsou játra a dršťky, dodávají vitamíny a minerály, kosti a chrupavky dodávají přirozenou formou vápník a fosfor. Krmiva ACANA v podílu Celé kořisti obsahují maso, orgány a chrupavky v poměru, který napodobuje přirozenou stravu, a tím dodává potřebné živiny přirozeně bez potřeby přidávat umělé vitamíny nebo jiné doplňky. TÉMĚŘ VŠECHNY ŽIVINY V KRMIVECH ACANA JSOU PŘÍRODNÍ, NE UMĚLÉ. Vaše kočka má specifické stravovací potřeby, se kterými ji stvořila sama Matka příroda. Krmiva ACANA napodobují bohatý a rozmanitý obsah čerstvých celých mas, se kterým by se kočky setkaly v jejich přirozeném prostředí, jednoduše stravu, pro kterou byly stvořeny. Těchto 5 pravidel dokazuje náš závazek Biologické vhodnosti. 1) BOHATÝ OBSAH MASA A PROTEINŮ Vaše kočka je masožravec, přizpůsobený na stravu, která je bohatá na maso a proteiny. ACANA obsahuje 75 % masa – to je až třikrát větší množství, než v běžných krmivech pro kočky. Navíc obsahuje jen minimální množství proteinů rostlinného původu. 2) VYSOKÝ OBSAH ČERSTVÉHO MASA Až polovina masa v krmivech ACANA je ČERSTVÁ nebo SYROVÁ. Vaší kočce jsou tak zajištěny všechny potřebné živiny v té nejpřirozenější formě, navíc s přírodní nezaměnitelnou chutí, po které kočky instinktivně touží. 3)ROZMANITOST ČERSTVÝCH MAS V přírodě se kočky živí různými druhy mas, tudíž i krmiva ACANA obsahují rozmanité druhy mas, od volně chované drůbeže, přes červená masa z volně chovaných zvířat až po ryby volně lovené v přírodních vodách. 4)PODÍL CELÉ KOŘISTI Výživové složky v celé ulovené kořisti v přírodě jsou dokonale přizpůsobené potřebám koček. Proto v sobě krmiva ACANA obsahují podíl Celé kořisti, tzn. daný podíl masa, orgánů a chrupavek, což dodává kočce všechny důležité živiny v přirozené formě. 5)NÍZKÝ OBSAH SACHARID Ů Přirozená strava koček obsahuje velmi malé množství sacharidů. To je důvod, proč krmivo ACANA nahrazuje rychlé sacharidy (jako např. kukuřici a rýži) nízkoglykemickým místním ovocem a zeleninou.
Zobrazit

Acana Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Follow us on Facebook