Vážení zákazníci, prohlášení přepravní společnosti DPD (dříve GEIS Parcel CZ)

Věnujte prosím pozornost aktuální situaci ohledně doručování tuzemských zásilek v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru způsobujícího onemocnění COVID-19.

Okamžitým opatřením pro snížení rizika přenosu viru je okamžitý zákaz hotovostních transakcí. Veškeré zásilky na dobírku je tak možné s okamžitou platností hradit pouze platební kartou.

Prohlášení společnosti JET Production s.r.o. provozující eshop 24hodinovka.cz

Z výše uvedených důvodů:

Prosíme naše zákazníky, aby při objednávce, kdy budou chtít využít zaslání dopravy přepravcem GEIS nyní DPD, aby prováděli platbu buď bankovním převodem (dnes jsou platby na účet připsány během pár minut), nebo platbu přes platební bránu COMGATE (platební karty VISA Card, MasterCard, online bankovnictví atd.)

Platba na dobírku u dopravce GEIS/DPD není momentálně možná!!

U dopravy po Praze kurýrem 24hodinovka a osobního odběru na prodejně Uzbecká 1, Praha 10 je možná platba v hotovosti, ale přesto zvažte i tak, platbu na bankovní účet nebo přes platební bránu COMGATE.

Budeme Vám velice vděční, že myslíte na naše zdraví, zdraví našich blízkých, a že nám, společně s Vámi pomůžete překonat nelehké chvíle v této situaci, která momentálně panuje všude okolo nás a která nemá obdoby.

Děkujeme za celý kolektiv 24hodinovky.

Zavřít

Bosch

Informace

Nedávné objednávky (+)

Zobrazit všechny ->

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Bosch

K našemu nepřetržitému a neustálému úsilí o optimální kvalitu našich výrobků patří i jejich stálý a nepřetržitý vývoj. Při sestavování receptur je využíváno všech nejnovějších vědeckých poznatků a jejich aplikací v praxi.

S tímto vytčeným cílem jsme vyvinuli naše vysoce kvalitní výrobky s jejich jasným určením, zaměřením a použitím, které jsou...

K našemu nepřetržitému a neustálému úsilí o optimální kvalitu našich výrobků patří i jejich stálý a nepřetržitý vývoj. Při sestavování receptur je využíváno všech nejnovějších vědeckých poznatků a jejich aplikací v praxi.

S tímto vytčeným cílem jsme vyvinuli naše vysoce kvalitní výrobky s jejich jasným určením, zaměřením a použitím, které jsou na našich obalech znázorněny odpovídajícími symboly. Náš osvědčený chovatelský program jsme opticky nově zpracovali a jednotlivé produkty jsme pro Vaší lepší orientaci barevně odlišili.

Zároveň byl náš High-Premium výrobní program doplněn o nové výrobky, které ještě lépe a dokonaleji vyhovují Vašim přáním a požadavkům Vašeho psa, jako jsou např. Adult Maxi, Adult Menue , Light apod. Nabízíme Vám nyní takový chovatelský program, který optimálně odpovídá rozdílným požadavkům psů v souvislosti s jejich vývojem, velikostí, stářím a výkonem, a který Vám zároveň zaručuje optimální poměr ceny a kvality .

Určitě zde najdete něco i pro Vašeho psa! Vždyť naše výrobky se řídí heslem: … pro každého něco! KVALITA NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI Firma BOSCH Tiernahrung GmbH & Co. vybudovala již před několika lety systém kvalitního managementu a byl jí přidělen jakostní certifikát nejvyšší kvality podle DIN ISO 9001: 2000 a podle systému zajištění a neustálé kontroly kvality – HACCP.

S tímto je spojeno zároveň nekompromisní prosazování kvality – počínaje vývojem a výrobou přes odbornou konzultaci pro zákazníky až po distribuci a servis. V samotném podniku se pracuje podle jednoznačně daných postupů, nic se neponechává náhodě.

Jako náš zákazník se můžete zcela spolehnout na skutečnost, že vždy od nás obdržíte maximální kvalitu, na kterou jste byl zvyklý.

Zobrazit

Bosch Počet produktů: 15

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek

Follow us on Facebook